-
PROLJETNA PROMOCIJA
Popusti do 25%
Svaka avantura traži pouzdanu energiju. Nemoj dopustiti da ti prazna baterija pokvari planove.
-
Solarni setovi
Za Brod
Nezavisna energija na vodi! Solarni paneli, baterije i regulatori – sve za održivu plovidbu.
-
Trolling motori
Minn Kota
Vrhunski Minn Kota trolling motori – za one koji znaju što žele na vodi
-
ECOBAT
Baterije za širok raspon namjena, uključujući automobile, gosp. vozila, plovila, kampere, ...
-
Pametna nadogradnja
BOS LE300
Proizvedeno u Njemačkoj. Nadogradite svoju olovnu bateriju u hibridni litijski sustav.
-
Solarni paneli po mjeri
ActiveSOL
Naši paneli izvrsno funkcioniraju na jahtama, autobusima, kamp-kućicama, kamperima...
-
Baterije
Za Nautičare
Nudimo visokokvalitetne proizvode koji osiguravaju dugotrajnu pouzdanost za bezbrižan odmor.
-
Električna daska
za surfanje
Elegantne, premium električne daske na mlazni pogon koje pružaju instantno uzbuđenje.
-
Sportovi
na vodi
Naša oprema za sportove na vodi osigurava sigurnost, izdržljivost i užitak u svakom trenutku.
Popularne kategorije
TOP Ponuda
Baterija Victron GEL 12V, 220Ah, Deep Cycle
| Težina | 66 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 23,8 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 220Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Exide Dual AGM 12V 140Ah EP1200
| Težina | 41 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 19 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 140 Ah |
Konop za Kneeboard Jobe Tow Hook Handle Red
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1980 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Humminbird UC H89 – Zaštita ekrana za HELIX 8 i 9
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Baterija Victron AGM 12V, 60Ah, Deep Cycle
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,9 × 13,8 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 60 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Varta Professional Starter (105Ah, 820 054 080)
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 105Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |
Pumpa za SUP Jobe 12V
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29,50 × 13,50 × 16 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Baterija Exide Dual AGM 12V 95Ah EP800
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 95Ah |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 130Ah, VRLA, bez održavanja
| Težina | 33,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,1 × 17,6 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 130Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Exide Dual AGM 12V 180Ah EP1500
| Težina | 50 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 22 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 180Ah |
Tuba Jobe Proton 2023 (dvije osobe)
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 170 × 180 × 75 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Pumpa za SUP Jobe Ručna
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
SUP Daska Jobe Mohaka 10.2 + SUP Jedro 3.5 m2
| Težina | 14,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 309 × 78,70 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
Humminbird UC H7 – Zaštita ekrana za HELIX 7
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Novo u ponudi
Nosač Minn Kota RTA-62 za 72″-112″ za Trolling Motore
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Prsluk za spašavanje Jobe Neoprene Life Vest Men Blue S-3XL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Veličina | S, M, L, XL, 2XL, 3XL |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Terrova Quest (Snaga: 90-115lbs, Osovina: 221cm 87″, 24/36V) iPilot LINK
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Victron solarni set za brod (Baterija: 165Ah x2, Solarni panel: 185W x2, Punjač)
| Težina | 131 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Tuba Jobe Proton 2023 (dvije osobe)
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 170 × 180 × 75 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Terrova (Snaga: 55lbs, Osovina: 137cm 54″, 12V)
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Krmeni trolling motor Minn Kota Riptide Transom (Snaga: 80lbs, Osovina: 107cm 42″, 24V)
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Humminbird PiranhaMAX 4 DI
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Terrova (Snaga: 80lbs, Osovina: 183cm 72″, 24V)
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
SUP Daska Jobe Aero Nera 10.6
| Težina | 13,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,30 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
Solarni set za brod (Baterija: 165Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V, BOS LE300 56Ah)
| Težina | 67 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 47kg, 48.5×17.2×24cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 165Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 6.8kg, 175x229x134mm |
ActiveSOL
Solarni paneli koji su izuzetno lagani i izdržljivi, posebno dizajnirani za vozila i plovila.
Mogu se instalirati gotovo bilo gdje, a uz to su tihi, vodootporni i pouzdani.
BOS AG
Nadogradite svoju olovno-kiselinsku bateriju na hibridni sustav s litijem i iskoristite inovacije poput zamjenjivih litijevih baterija.
Pružaju sigurnu i pouzdanu energiju, idealnu za nove pothvate i istraživanje na mjestima gdje je struja teško dostupna.
EcoFlow Delta 3 Max
| Težina | 20,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49,4 × 23,9 × 30,5 cm |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3 Max Plus
| Težina | 22,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49,1 × 24,2 × 30,5 cm |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Trail 200 DC (192 Wh)
| Težina | 1,83 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16,7 × 11,5 × 12,6 cm |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Trail 300 DC (288 Wh)
| Težina | 2,58 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16,7 × 11,5 × 16,6 cm |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Delta 3
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Snaga | 1800W, 2400W, 3600W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3 1500
| Težina | 16,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 21 × 28 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3 Plus
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Snaga | 1800W, 2400W, 3600W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Pro 3
| Težina | 56 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 69 × 34 × 41 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 4000 Wh |
| Snaga | 4 kW (8 kW udarna) |
| Ciklus baterije | 4000 |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 (UPS)
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25,5 × 21,2 × 11,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 245Wh |
| Snaga | 300W, 600W X-Boost |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow River 3 Max
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,8 × 45,6 × 25,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 Max Plus
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,8 × 45,6 × 30,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
Zadnje pregledano
Avanturist Blog
ActiveSOL solarni paneli na jedrilici: maksimalna iskoristivost i potpuna energetska neovisnost
Vrhunski vodič za skijanje na vodi
Električni motor za jedrilicu: domet, cijena, najbolji kompleti za preinaku
Koje su prednosti LiFePO4 baterija?
Avanturist.hr - Pure energy, pure adventure.
Dobrodošli u našu specijaliziranu web trgovinu, koja vam donosi najnovija rješenja za obnovljive izvore energije, stvorena kako bi vaše pustolovine bile neograničene i ekološki prihvatljive.
Naša bogata ponuda uključuje vrhunske solarne panele za brodove, kampere, kamp kućice kao i za vikendice – od prijenosnih i fleksibilnih do robusnih i rigidnih modela.
Uz to, nudimo baterijske generatore koji osiguravaju pouzdanu energiju gdje god da se nalazite, kao i invertere i akumulatore za širok spektar primjena, uključujući nautiku, automobile, strojeve, ...
Posebna usluga izrade solarnih panela po mjeri omogućuje vam da kreirate rješenje koje savršeno odgovara vašim specifičnim potrebama, pružajući maksimalnu efikasnost i fleksibilnost.
Naša misija je osigurati da energija bude čista, jednostavna za korištenje i dostupna svima, omogućujući vam slobodu da istražujete svijet bez granica.
S nama, Pure Energy, Pure Adventure postaje stvarnost!







