Prikazuje se svih 3 rezultata
Baterija
EcoFlow Delta 2 Extra Battery
599,00 €
SKU:
EF ZMR330-EB
| Težina | 9,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,5 × 26,7 × 37,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Ciklus baterije | 3000+ (80%) |
| Brzina punjenja | 120 min (100%) |
| Ulazi | Priključak za bateriju – 51,2 V = 1024 W maks. (X-Stream i solarno dvostruko punjenje) |
| Izlazi | Priključak za bateriju – 51.2V 2048W maks. |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Max Extra Battery
1.199,00 €
SKU:
EF-DELTA2000EB-US
| Težina | 20,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,5 × 23,6 × 28,2 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 2016 Wh |
| Ciklus baterije | 800+ ( 80%) |
| Brzina punjenja | 2h (100%) |
| Ulazi | Priključak za bateriju – 50.4V, 1800W maks. (X-Stream i solarno dvostruko punjenje) |
| Izlazi | Priključak za bateriju – 43V-58.4V 3200W maks. |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow DELTA Pro Smart Extra Battery
1.999,00 €
SKU:
DELTAProEB-US
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63,5 × 28,5 × 41,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 3600 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2,7 h (100%) |
| Ulazi | Ulaz za dodatni priključak za bateriju – 48V, 3200W maksimalno |
| Izlazi | Izlaz za dodatni priključak za bateriju – 45V do 54V, 4260W maksimalno |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







