Prikazuje se svih 4 rezultata
DODACI
Ultimatron Solarni Kontroler Punjenja, MPPT, 10A, 12V
41,00 €
SKU:
MT1050-EU
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,9 × 9,6 × 5,3 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Solarni Kontroler Punjenja, MPPT, 20A, 12V/24V
76,00 €
SKU:
MT2075-BT
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,9 × 18,2 × 5,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Solarni Kontroler Punjenja, MPPT, 30A, 12V/24V
91,00 €
SKU:
MT3075-BT
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,9 × 18,2 × 6,4 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Solarni Kontroler Punjenja, MPPT, 40A, 12V/24V
136,00 €
SKU:
MT4010-BT
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,9 × 25,5 × 6,3 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







