Prikazuje se svih 6 rezultata
DODACI
Ultimatron Solarni Kontroler Punjenja, MPPT, 10A, 12V
SKU:
MT1050-EU
41,00 €
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,9 × 9,6 × 5,3 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Solarni Kontroler Punjenja, MPPT, 20A, 12V/24V
SKU:
MT2075-BT
76,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,9 × 18,2 × 5,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Solarni Kontroler Punjenja, MPPT, 30A, 12V/24V
SKU:
MT3075-BT
91,00 €
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,9 × 18,2 × 6,4 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Solarni Kontroler Punjenja, MPPT, 40A, 12V/24V
SKU:
MT4010-BT
136,00 €
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,9 × 25,5 × 6,3 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Solarni Kontroler Punjenja, PWM, 10A, 12V/24V
SKU:
RTD1210
19,00 €
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15,0 × 7,8 × 3,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Ultimatron Solarni Kontroler Punjenja, PWM, 20A, 12V/24V
SKU:
RTD1220
23,00 €
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15,0 × 7,8 × 3,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Jamstvo | 12 mjeseci |







