Prikazujemo 33–48 od 65 rezultata
DODACI
EcoFlow MC4 to XT60i Solar Cable 5m
39,00 €
SKU:
EF LXT60IF+MC4-5m
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 500 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | MC4 ulaz |
| Izlazi | XT60 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow RAPID 65W GaN Punjač (100W kabel)
59,99 €
SKU:
EFA-65W-GAN-CHARGER
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Snaga | 65W |
| Modovi punjenja | Jedan uređaj: USB-C1/C2 do 65W, USB-A do 60W Dva uređaja: USB-C1+C2: C1 do 45W / C2 do 18W USB-C1+USB-A: C1 do 45W / A do 18W USB-C2+USB-A: 15W kombinirano Tri uređaja: USB-C1 do 45W / C2+A 15W kombinirano |
| Dimenzije (cm) | 0.30 x 0.44 x 0.91 |
| Težina (kg) | 0.13 |
| Jamstvo (mj) | 18 |
| Istaknuta obavijest | NOVO |
EcoFlow Single Axis Solar Tracker – solarni tragač
399,00 €
SKU:
EF EFSAST
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 134 × 22,3 × 8,8 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 36Wh |
| Ciklus baterije | 500+ (80%) |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Smart Auto Battery Charger
99,00 €
| Težina | 0,103 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 128 × 72 × 26 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Ulaz | 12V ulaz, 11-15V — 7.25V |
| Izlaz | XT60: 14.2V == 6.2A ili 28.2V == 3.2A |
EcoFlow Solar Parallel Connection Cable – paralelni spojni kabel
25,00 €
SKU:
EF PV-LTY2CBL0.3M
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 300 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 2x MC4 izlaza |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Super Flat Cable
19,00 €
SKU:
EFL-SuperFlatMC4Cable
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 1x MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Vacuum sucker for EcoFlow solar charger
30,00 €
SKU:
EF-VasEco1000-03
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | EcoFlow |
Victron BlueSolar MPPT 75/15 (12/24V)
67,00 €
SKU:
SCC010015050R
| Proizvođač | Victron |
|---|---|
| Napon baterije | 12/24V (auto select) |
| Struja punjenja | 15A |
| Snaga (12V) | 220W |
| Snaga (24V) | 440W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 75V |
| Maks. struja kratkog spoja | 15A |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Dimenzije | 100x113x40mm |
| Težina | 0.5kg |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron SmartSolar MPPT 100/20 (12/24V/48V)
120,00 €
SKU:
SCC110020160R
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Napon baterije | 12/24/48V (auto select) |
| Struja punjenja | 20A |
| Snaga (12V) | 290W |
| Snaga (24V) | 580W |
| Snaga (48V) | 1160W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 100V |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Dimenzije | 100x131x60mm |
| Težina | 0.65kg |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron SmartSolar MPPT 100/30 (12/24V)
171,00 €
SKU:
SCC110030210
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Napon baterije | 12/24V (auto select) |
| Struja punjenja | 30A |
| Snaga (12V) | 440W |
| Snaga (24V) | 880W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 100V |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron SmartSolar MPPT 100/50 (12/24V)
248,00 €
SKU:
SCC110050210
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Napon baterije | 12/24V (auto select) |
| Struja punjenja | 50A |
| Snaga (12V) | 700W |
| Snaga (24V) | 1400W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 100V |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron SmartSolar MPPT 75/15 (12/24V)
90,00 €
SKU:
SCC075015060R
| Proizvođač | Victron |
|---|---|
| Napon baterije | 12/24V (auto select) |
| Struja punjenja | 15A |
| Snaga (12V) | 220W |
| Snaga (24V) | 440W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 75V |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Dimenzije | 100x113x40mm |
| Težina | 0.5kg |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







