EcoFlow
EcoFlow Delta 3 Max
1.299,00 €
SKU:
EFD3M-G-EU-CBOX
| Težina | 20,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49,4 × 23,9 × 30,5 cm |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3 Max Plus
1.499,00 €
SKU:
EFD3MP-EU-CBOX
| Težina | 22,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49,1 × 24,2 × 30,5 cm |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Trail 200 DC (192 Wh)
149,00 €
SKU:
EF-TRAIL200-N
| Težina | 1,83 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16,7 × 11,5 × 12,6 cm |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Trail 300 DC (288 Wh)
179,00 €
SKU:
EF-TRAIL300-N
| Težina | 2,58 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16,7 × 11,5 × 16,6 cm |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow 100W Fleksibilni Solarni Panel
129,00 €
SKU:
EF ZMS330
| Težina | 2,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 105,5 × 61,2 × 2,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W (+/-5W) |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow 175W Rigidni Solarni Panel
149,00 €
SKU:
EF SOLAR175W-1-AKIT-1
| Proizvođač | EcoFlow |
|---|---|
| Snaga | 175 W |
| Učinkovitost (%) | 25 |
| Napon otvorenog kruga (V) | 25.5 |
| Kratkospojna struja (A) | 8.3 |
| Dimenzije | 117.6 x 76.2 x 3 |
| Težina | 12 kg |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 2 x 100W Rigid Solar Panel
159,00 €
SKU:
EF ZMS331-2AKIT-2
| Težina | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98 × 58,6 × 3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | 2x solarni na MC4 kabel |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 220W Prijenosni Solarni Panel
399,00 €
SKU:
EF SOLAR220W
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 183 × 82 × 2,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 220 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow 28” Tilt Mount Bracket – nagibni nosač
56,00 €
SKU:
AA-frame-28in
| Težina | 1,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 102 × 74 × 11 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow 400W Lightweight Prijenosni Solarni Panel
649,00 €
SKU:
EF SOLARLIGHT400W-P-DXT4EU
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 400W |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 45W Prijenosni Solarni Panel (USB-C)
79,00 €
SKU:
EF SOLAR45W
| Težina | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98 × 31 × 1 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow 50” Tilt Mount Bracket – nagibni nosač
99,00 €
SKU:
AA-frame-50in
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 129 × 16 × 17,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |







