Rješenja
Victron solarni set za brod (Baterija: 110Ah, Solarni panel: 90W, Punjač)
Konfigurirajte sustav
SKU:
Victron-Set-S-Punjač
| Težina | 49 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 110Ah, Solarni panel: 90W)
Konfigurirajte sustav
SKU:
Victron-Set-S
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 130Ah x2, Solarni panel: 185W, Punjač)
Konfigurirajte sustav
SKU:
Victron-Set-M
| Težina | 103 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 165Ah x2, Solarni panel: 185W x2, Punjač)
Konfigurirajte sustav
SKU:
Victron-Set-L
| Težina | 131 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 200Ah LFP, Solarni panel: 185W x2, Punjač)
Konfigurirajte sustav
SKU:
Victron-Set-LFP
| Težina | 49 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
ActiveSOL Green STANDARD 107W
508,00 €
SKU:
GRS-110M-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 97 × 69 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 107W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
ActiveSOL Green STANDARD 155W
736,00 €
SKU:
GRS-155M-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 136 × 69 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 155W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
ActiveSOL Green XTREME 146W
839,00 €
SKU:
GRX-150B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 78 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 146W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Green XTREME 167W
960,00 €
SKU:
GRX-170B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 108 × 78 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 167W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Green XTREME 97W
557,00 €
SKU:
GRX-100B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 53 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 97W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue BIMINI 109W
721,00 €
SKU:
NBB-110B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 111 × 57 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 109W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 143W
949,00 €
SKU:
NBX-150B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 78 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 143W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 164W
1.085,00 €
SKU:
NBX-170B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 108 × 78 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 164W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 96W
630,00 €
SKU:
NBX-100B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 53 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 96W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
Baterijski set za brod (BOS LE300 168Ah + 3x Ecobat 12V, 130Ah)
SKU:
Set-BOS168-Ecobat130x3
Baterijski set za brod (BOS LE300 28Ah + Ecobat 12V, 75Ah)
SKU:
Set-BOS28-Ecobat75







