Prikazuje se svih 5 rezultata
24 mjeseci
EcoFlow Glacier 2 Prijenosni Hladnjak (35-45-55 litara)
699,00 € – 849,00 €Raspon cijena: od 699,00 € do 849,00 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
EF GLACIER2
| Težina | N/A |
|---|---|
| Dimenzije | N/A |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 35 litara, 45 litara, 55 litara |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow River 3 (UPS)
259,00 €
SKU:
EFRIVER3-UPS-EU-CBox
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25,5 × 21,2 × 11,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 245Wh |
| Snaga | 300W, 600W X-Boost |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima
899,00 €
SKU:
EF WAVE3
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima + Wave 3 Baterija
1.499,00 €
SKU:
EF WAVE3-BUNDLE
| Težina | 25,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 44,7 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima + Wave 2 Baterija
1.299,00 €
SKU:
EF WAVE3-WAVE2EB-BUNDLE
| Težina | 23,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







