Prikazujemo 1–16 od 34 rezultata
Jedrilica
Victron solarni set za brod (Baterija: 110Ah, Solarni panel: 90W, Punjač)
SKU:
Victron-Set-S-Punjač
Konfigurirajte sustav
| Težina | 49 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 110Ah, Solarni panel: 90W)
SKU:
Victron-Set-S
Konfigurirajte sustav
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 130Ah x2, Solarni panel: 185W, Punjač)
SKU:
Victron-Set-M
Konfigurirajte sustav
| Težina | 103 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 165Ah x2, Solarni panel: 185W x2, Punjač)
SKU:
Victron-Set-L
Konfigurirajte sustav
| Težina | 131 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 200Ah LFP, Solarni panel: 185W x2, Punjač)
SKU:
Victron-Set-LFP
Konfigurirajte sustav
| Težina | 49 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
ActiveSOL Navy-Blue BIMINI 109W
SKU:
NBB-110B-WA
721,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 111 × 57 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 109W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 143W
SKU:
NBX-150B-WA
949,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 78 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 143W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 164W
SKU:
NBX-170B-WA
1.085,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 108 × 78 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 164W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 96W
SKU:
NBX-100B-WA
630,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 53 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 96W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
Baterijski set za brod (BOS LE300 168Ah + 3x Ecobat 12V, 130Ah)
SKU:
Set-BOS168-Ecobat130x3
| Težina | 114 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 33.5kg, 33.1×17.6×21.5cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 130Ah, 12V |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 14kg, 175x229x402mm |
Baterijski set za brod (BOS LE300 28Ah + Ecobat 12V, 75Ah)
SKU:
Set-BOS28-Ecobat75
| Težina | 29 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 25.1kg, 26×16.9×21.1cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 75Ah, 12V |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 3.4kg, 175x229x67mm |
BOS LE300 112 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
SKU:
BOS LE300-112Ah
1.559,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 112 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 268 mm |
BOS LE300 168 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
SKU:
BOS LE300-168Ah
2.290,00 €
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 168 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 402 mm |
BOS LE300 28 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
SKU:
12000201
514,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 28 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 67 mm |
BOS LE300 56 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
SKU:
12001301
809,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 56 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 134 mm |
EcoFlow Delta 3
SKU:
EF DELTA3-EU
749,00 €
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Snaga | 1800W, 2400W, 3600W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







