Outdoor
Kajak na napuhavanje Jobe Croft
SKU:
600024001
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 340 × 90 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Kajak na napuhavanje Jobe Gama
SKU:
600024002
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 365 × 95,5 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Kajak na napuhavanje Jobe Tasman
SKU:
600024003
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 440 × 81,50 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Binar Towable 2023 (dvije osobe)
SKU:
230223001
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Double Trouble Towable (dvije osobe)
185,00 € – 199,99 €Raspon cijena: od 185,00 € do 199,99 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
23022
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 132 × 180 × 43 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Boja | Plava, Crvena |
Tuba Jobe Hotseat Towable Steel Blue (jedna osoba)
SKU:
230124003
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Proton 2023 (dvije osobe)
SKU:
230223004
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 170 × 180 × 75 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Rumble Towable Red 2023 (jedna osoba)
SKU:
230123002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Scout Towable (dvije osobe)
SKU:
230220005
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 × 167 × 50 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba za djecu Jobe Shark Trainer (jedna osoba)
SKU:
230120002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 133 × 89 × 47 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |







