Outdoor
Dječje skije za vodu Jobe Buzz Trainers Waterskis
SKU:
203421001-46
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
Dječje skije za vodu Jobe Hemi Trainers 46
SKU:
202420002-46
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 116 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Dječji pojas za spašavanje – Jobe Neoprene Safety Vest
82,95 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
244920001
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Veličina | XS/S, M/L |
Dječji prsluk za sportove na vodi – Jobe Nylon Vest Kids Hot Pink
SKU:
244820003
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
EcoFlow Camping Light
69,00 €
SKU:
EF SCLI-B
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Kapacitet | 7200 mAh, 7200mAh |
| Jačina svjetlosti | 660 lm |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Anker Solix EverFrost 2 Prijenosni Hladnjak (23-40-58 litara)
699,00 € – 999,00 €Raspon cijena: od 699,00 € do 999,00 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
Anker-EF2
| Težina | 16,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 66,8 × 40 × 38,5 cm |
| Proizvođač | Anker |
| Kapacitet | 23 l, 40 l, 58 l |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow Glacier 2 Prijenosni Hladnjak (35-45-55 litara)
699,00 € – 849,00 €Raspon cijena: od 699,00 € do 849,00 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
EF GLACIER2
| Težina | N/A |
|---|---|
| Dimenzije | N/A |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 35 litara, 45 litara, 55 litara |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima
899,00 €
SKU:
EF WAVE3
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima + Wave 3 Baterija
1.499,00 €
SKU:
EF WAVE3-BUNDLE
| Težina | 25,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 44,7 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Električna daska za surfanje TKO Type-001
14.987,00 €
SKU:
TKO Type-001
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 189 × 58 × 19 cm |
| Proizvođač | TKO |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 115L
SKU:
IT-115







