Prikazujemo 1–16 od 18 rezultata
Baterija na plaži
Baterija Super B Epsilon 12V100Ah
1.240,00 €
SKU:
900020001070
| Težina | 10,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27,8 × 17,5 × 19 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 100Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Epsilon 12V150Ah
1.665,00 €
SKU:
900020000980
| Težina | 15,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,3 × 17,5 × 19 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 150Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Nomada 12V105Ah
1.480,00 €
SKU:
900020000950
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 43,7 × 9 × 17,5 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 105Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Nomada 12V105Ah-LT
1.695,00 €
SKU:
900020001190
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 43,7 × 9 × 17,5 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 105Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Nomia 12V210Ah
2.560,00 €
SKU:
900020000390
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41,7 × 22,7 × 31,4 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 210 Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Nomia 12V340Ah
3.250,00 €
SKU:
900020001120
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41,7 × 22,7 × 31,4 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 340Ah |
| Nazivni napon | 12,8 V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterijski set za brod (BOS LE300 168Ah + 3x Ecobat 12V, 130Ah)
SKU:
Set-BOS168-Ecobat130x3
Baterijski set za brod (BOS LE300 28Ah + Ecobat 12V, 75Ah)
SKU:
Set-BOS28-Ecobat75
Solarni set za brod (Baterija: 100Ah, Solarni panel: 2x100W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-EXIDE-2x100W
| Težina | 44 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 31kg, 33×17×24cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 100Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.65kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 6.2kg (jedan), 98x58x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W (jedan), 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 110Ah, Fleksibilni solarni panel: 100W, MPPT: 75/15 – 12/24V)
SKU:
Solarni-Set-FLEX-100W
| Težina | 37 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 32kg, 33×17.1×22cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 110Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.50kg, 100x113x40mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24V, 15A |
| MPPT (snaga 12/24V) | 220/440W |
| Panel (težina i dimenzije) | 2.3kg, 105.5×61.2×2.5cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W, 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 130Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-175W
| Težina | 51 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 38kg, 41×17.6×22.7cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 130Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.65kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 130Ah, Solarni panel: 2x100W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-2x100W
| Težina | 51 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 38kg, 41×17.6×22.7cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 130Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.65kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 6.2kg (jedan), 98x58x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W (jedan), 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 165Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V, BOS LE300 56Ah)
SKU:
Solarni-Set-150Ah-175W-BOS56Ah
| Težina | 67 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 47kg, 48.5×17.2×24cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 165Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 6.8kg, 175x229x134mm |
Solarni set za brod (Baterija: 200Ah, Solarni panel: 2x100W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V, BOS LE300 112Ah)
2.447,00 €
SKU:
Solarni-Set-200Ah-2x100W-BOS112Ah
| Težina | 77 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 58.6kg, 53.2×20.6×21.5cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 200Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 6.2kg, 98×58.6x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W, 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 11kg, 175x229x268mm |
Solarni set za brod (Baterija: 220Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-175W-220Ah
| Težina | 80 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 66kg, 52,2×23,8×24cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 250Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 250Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
988,00 €
SKU:
Solarni-Set-175W-220Ah-old
| Težina | 84 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 71.3kg, 52,0×26,8×20,3cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 250Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |







