Prikazuje se svih 6 rezultata
Kablovi za solarne panele
EcoFlow MC4 to XT60i Solar Cable 2.5m
25,00 €
SKU:
EF LMC4-XT60i-2.5m
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 250 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | MC4 ulaz |
| Izlazi | XT60 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow MC4 to XT60i Solar Cable 3.5m
29,00 €
SKU:
EF LMC4-XT60i-3.5m
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 350 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | MC4 ulaz |
| Izlazi | XT60 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow MC4 to XT60i Solar Cable 5m
39,00 €
SKU:
EF LXT60IF+MC4-5m
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 500 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | MC4 ulaz |
| Izlazi | XT60 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow Solar Parallel Connection Cable – paralelni spojni kabel
25,00 €
SKU:
EF PV-LTY2CBL0.3M
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 300 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 2x MC4 izlaza |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Super Flat Cable
19,00 €
SKU:
EFL-SuperFlatMC4Cable
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 1x MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |







