Prikazujemo 1–16 od 59 rezultata
Litij ion baterije
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 100Ah, 1280Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
912,00 €
SKU:
BAT512110610
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 180Ah, 2304Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
990,00 €
SKU:
BAT512118610
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 200Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
1.335,00 €
SKU:
BAT512120610
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 50Ah, 640Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
555,00 €
SKU:
BAT512050610
Baterija Victron LiFePO4 25.6V, 100Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
1.675,00 €
SKU:
BAT524110610
Baterija Victron LiFePO4 25.6V, 200Ah, 5120Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
2.555,00 €
SKU:
BAT524120610
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 160Ah, 2048Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
1.199,00 €
SKU:
BAT512116610
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 330Ah, 4224Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
2.316,00 €
SKU:
BAT512132410
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 100Ah, 1280Wh
579,00 €
SKU:
CAV05
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,9 × 17,2 × 21,7 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 20Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 125Ah, 1600Wh
699,00 €
SKU:
CAV13
| Težina | 12,72 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,9 × 17,2 × 21,7 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 125Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 172Ah, 2202Wh
1.459,00 €
SKU:
CAV03
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 37,0 × 37,0 × 15,0 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 172Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 200Ah, 2560Wh
1.189,00 €
SKU:
CAV04S
| Težina | 18,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 38,5 × 19,5 × 25,5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 80Ah, 960Wh
499,00 €
SKU:
CAV12
| Težina | 10,38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,8 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 3500 ciklusa
739,00 €
SKU:
S12-100LFP
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 17 × 23 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >3500 pri 100% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
699,00 €
SKU:
R12-100LFP
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 135Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
859,00 €
SKU:
R12-135LFP
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1620Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |







