Prikazujemo 1–16 od 22 rezultata
Baterijski generatori
EcoFlow Delta 3 Max
1.299,00 €
SKU:
EFD3M-G-EU-CBOX
| Težina | 20,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49,4 × 23,9 × 30,5 cm |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3 Max Plus
1.499,00 €
SKU:
EFD3MP-EU-CBOX
| Težina | 22,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49,1 × 24,2 × 30,5 cm |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Trail 200 DC (192 Wh)
149,00 €
SKU:
EF-TRAIL200-N
| Težina | 1,83 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16,7 × 11,5 × 12,6 cm |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Trail 300 DC (288 Wh)
179,00 €
SKU:
EF-TRAIL300-N
| Težina | 2,58 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16,7 × 11,5 × 16,6 cm |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Delta 3
749,00 €
SKU:
EF DELTA3-EU
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Snaga | 1800W, 2400W, 3600W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3 1500
1.299,00 €
SKU:
EF DELTA1500-EU
| Težina | 16,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 21 × 28 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3 Plus
849,00 €
SKU:
EF DELTA3P-EU
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Snaga | 1800W, 2400W, 3600W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Pro 3
3.299,00 €
SKU:
EF DELTAPRO3-EU
| Težina | 56 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 69 × 34 × 41 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 4000 Wh |
| Snaga | 4 kW (8 kW udarna) |
| Ciklus baterije | 4000 |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 (UPS)
259,00 €
SKU:
EFRIVER3-UPS-EU-CBox
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25,5 × 21,2 × 11,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 245Wh |
| Snaga | 300W, 600W X-Boost |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow River 3 Max
449,00 €
SKU:
EFRIVER3Max-EU-CBOX
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,8 × 45,6 × 25,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 Max Plus
549,00 €
SKU:
EFRIVER3MaxPlus-EU-CBOX
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,8 × 45,6 × 30,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 Plus
299,00 €
SKU:
EFRIVER3Plus-EU-CBOX
| Težina | 4,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,4 × 23,2 × 14,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 286 Wh |
| Snaga | 600W (Udarna 1200W) |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







