Prikazuje se svih 3 rezultata
Punjači za baterije
Punjač baterija Green Cell 2V/6V/12V(0.6A), za AGM, Gel, Olovno kiselinske baterije
SKU:
ACAGM05
19,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15 × 15 × 5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 7,2W |
| Izlaz | 12V-0.6A, 6V-0.6A, 2V-0.6A |
| Ulaz | 220-240V AC, 50 Hz, 100mA |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell 6V/12V(1A), za AGM, Gel, Olovno kiselinske baterije
SKU:
ACAGM06
19,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15 × 15 × 5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 12W |
| Izlaz | 12V-1A, 6V-1A |
| Ulaz | 220-240V AC, 50 Hz, 180mA |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell 6V/12V(4A), za AGM, Gel, Olovno kiselinske baterije
SKU:
ACAGM07
59,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21,13 × 8,44 × 4,9 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 48W |
| Izlaz | 12,8V-3A, 12V-4A, 12V-0,9A, 6V-4A |
| Ulaz | 220-240V AC, 50 Hz, 0,6A |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







