Prikazuje se svih 3 rezultata
Servisne baterije
Baterija Green Cell AGM, 12V, 75Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
AGM25
182,00 €
| Težina | 21,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,7 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 75Ah |
| Napon | 12V |
| Tip baterije | AGM |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell AGM, 12V, 80Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
AGM57
185,00 €
| Težina | 22,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,9 × 22,8 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12V |
| Tip baterije | AGM |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell AGM, 12V, 90Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
AGM29
204,00 €
| Težina | 26,50 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 22,4 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 90Ah |
| Napon | 12V |
| Tip baterije | AGM |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







