Prikazuje se svih 9 rezultata
Servisne baterije
Baterija Ultimatron AGM, 12V, 100Ah, 1200Wh, Deep-Cycle
199,00 €
SKU:
JM-12-100
| Težina | 28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron AGM, 12V, 150Ah, 1800Wh, Deep-Cycle
399,00 €
SKU:
JM-12-150
| Težina | 42,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17,0 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron AGM, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
409,00 €
SKU:
JM-12-200
| Težina | 57 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron GEL, 12V, 100Ah, 1200Wh, Deep-Cycle
209,00 €
SKU:
JDG-12-100
| Težina | 29,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | 3500 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron GEL, 12V, 150Ah, 1800Wh, Deep-Cycle
309,00 €
SKU:
JDG-12-150
| Težina | 29,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Ciklus baterije | 3500 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron GEL, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
419,00 €
SKU:
JDG-12-200
| Težina | 59 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | 3500 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron Olovno Ugljična, 12V, 100Ah, 1200Wh, Deep-Cycle
249,00 €
SKU:
JPC-12-100
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | 5000 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron Olovno Ugljična, 12V, 150Ah, 1800Wh, Deep-Cycle
359,00 €
SKU:
JPC-12-150
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17,0 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Ciklus baterije | 5000 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron Olovno Ugljična, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
459,00 €
SKU:
JPC-12-200
| Težina | 61,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | 5000 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |







