Prikazuje se svih 8 rezultata
Servisne baterije
Baterija Varta Professional Dual Purpose (190Ah, EFB 930 190 105)
SKU:
930190105
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 22 × 22 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 190Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 1050A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose (240Ah, EFB 930 240 120)
SKU:
930240120
| Težina | 57 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 27 × 24 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 240Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 1200A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose (95Ah, EFB 930 095 085)
SKU:
930095085
| Težina | 25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 95Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 850A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (105Ah, 840 105 095)
SKU:
840105095
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 105Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 950A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (60Ah, 840 060 068)
SKU:
840060068
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 60Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 680A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (70Ah, 840 070 076)
SKU:
840070076
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 70Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 760A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (80Ah, 840 080 080)
SKU:
840080080
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 31 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (95Ah, 840 095 085)
SKU:
840095085
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 95Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 850A |







