Sportovi na vodi
Dječje skije za vodu Jobe Buzz Trainers Waterskis
SKU:
203421001-46
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
Dječje skije za vodu Jobe Hemi Trainers 46
SKU:
202420002-46
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 116 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Dječji pojas za spašavanje – Jobe Neoprene Safety Vest
82,95 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
244920001
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Veličina | XS/S, M/L |
Dječji prsluk za sportove na vodi – Jobe Nylon Vest Kids Hot Pink
SKU:
244820003
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
Električna daska za surfanje TKO Type-001
14.987,00 €
SKU:
TKO Type-001
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 189 × 58 × 19 cm |
| Proizvođač | TKO |
Kajak na napuhavanje Jobe Croft
SKU:
600024001
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 340 × 90 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Kajak na napuhavanje Jobe Gama
SKU:
600024002
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 365 × 95,5 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Kajak na napuhavanje Jobe Tasman
SKU:
600024003
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 440 × 81,50 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Karabinjeri za uže Jobe Cable Bridle Stainless Hooks 2.4m
SKU:
210017030
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 240 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Konop za Kneeboard Jobe Tow Hook Handle Red
SKU:
211220007
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1980 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Konop za skijanje na vodi Jobe Transfer Ski Combo
29,86 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
211
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1800 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Boja | Crvena, Plava |
Konop za vuču tube Jobe Towrope 2P
SKU:
211922001
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
Konop za vuču tube Jobe Watersports Bridle 2P
SKU:
210017031
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 243 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Konop za vuču tube za 4 osobe Jobe Towrope 4P
SKU:
211920008
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1676 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Konop za Wakeboard Jobe Prime Wake Combo
44,99 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
2113
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1980 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Boja | Crvena, Plava |
Neoprenski prsluk za spašavanje Jobe Neoprene Life Vest Women XS-3XL
102,86 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
24492200
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Veličina | XS, S, S+, M, M+, L, XL, 2XL, 3XL |
| Boja | Hot Pink, Midnight Blue |







