Prikazuje se svih 11 rezultata
SUP daske
SUP Daska Jobe Aero Leona 10.6 2023
SKU:
486423003
| Težina | 13,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,30 × 12 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Lina 10.0
SKU:
486425003
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 305 × 81,30 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Nera 10.6
SKU:
486425004
| Težina | 13,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,30 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Varna 10.6
SKU:
486425007
| Težina | 13,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 335 × 76,20 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Yarra 10.6
SKU:
486425009
| Težina | 14,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,28 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Duna 11.6 Teal 2023
SKU:
486423007
| Težina | 14,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 78,80 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Loa 11.6
SKU:
486423014
| Težina | 15,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 350 × 86,36 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Mohaka 10.2
SKU:
486422002-J
| Težina | 14,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 309 × 78,70 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Mohaka 10.2 + SUP Jedro 3.5 m2
SKU:
488825001
| Težina | 14,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 309 × 78,70 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Yarra 10.6 Teal 2023
SKU:
486423012
| Težina | 14,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,30 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Yarra Elite 10.6
SKU:
486423011
| Težina | 14,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,3 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







