Prikazuje se svih 3 rezultata
Trgovina
EcoFlow River 2
SKU:
EF-ZMR600-B-EU
249,00 €
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,4 × 21,6 × 14,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 300 W |
| Kapacitet | 256 Wh (20Ah / 12.8V ) |
| Ciklus baterije | 3000+ (100%) |
| Brzina punjenja | 1h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz- 220-240V ~ 50Hz/60Hz, 8A maksimum DC ulaz – 11-30V ~ 110W, 8A maksimum USB-C ulaz – 5/9/12/15/20V ~ 3A, 60W maksimum |
| Izlaz | AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 300 W (udar 600 W), 230V~ (50Hz/60Hz) USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V ~ 3A, 60W maksimum USB-A izlaz – 5V ~ 2.4A , 12W maksimum po izlazu DC izlaz – 12.6V ~ 8A, 100W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 2 Max
SKU:
EF ZMR610-B-EU
399,00 €
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,9 × 25,9 × 19,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 500 W |
| Kapacitet | 512 Wh (20Ah / 25.6V) |
| Ciklus baterije | 3000+ (100%) |
| Brzina punjenja | 1h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz- 220-240V ~ 50Hz/60Hz, 10A maksimum DC ulaz – 11-50V ~ 220W, 13A maksimum USB-C ulaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum |
| Izlaz | AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 500 W (udar 1000 W), 230V~ (50Hz/60Hz) USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum USB-A izlaz – 5V ~ 2.4A , 12W maksimum po izlazu DC izlaz – 12.6V ~ 10A/3A/3A, 126W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 2 Pro
SKU:
EF ZMR620-B-EU
549,00 €
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,9 × 25,9 × 22,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 800 W |
| Kapacitet | 768 Wh (40Ah / 19.2V) |
| Ciklus baterije | 3000+ (100%) |
| Brzina punjenja | 70 min (100%) |
| Ulazi | AC ulaz- 220-240V ~ 50Hz/60Hz, 10A maksimum DC ulaz – 11-50V ~ 220W, 13A maksimum USB-C ulaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum |
| Izlazi | AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 800 W (udar 1600 W), 230V~ (50Hz/60Hz) USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum USB-A izlaz – 5V ~ 2.4A , 12W maksimum po izlazu DC izlaz – 12.6V ~ 10A/3A/3A, 126W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







