Prikazuje se svih 3 rezultata
Trgovina
Baterija Ultimatron AGM, 12V, 150Ah, 1800Wh, Deep-Cycle
399,00 €
SKU:
JM-12-150
| Težina | 42,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17,0 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron GEL, 12V, 150Ah, 1800Wh, Deep-Cycle
309,00 €
SKU:
JDG-12-150
| Težina | 29,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Ciklus baterije | 3500 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron Olovno Ugljična, 12V, 150Ah, 1800Wh, Deep-Cycle
359,00 €
SKU:
JPC-12-150
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17,0 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Ciklus baterije | 5000 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |







