Prikazuje se svih 6 rezultata
Trgovina
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 200Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512120610
1.335,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 25.6V, 100Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT524110610
1.675,00 €
| Težina | 28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 65,0 × 16,3 × 19,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 25,6V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 200Ah, 2560Wh
SKU:
CAV04S
1.189,00 €
| Težina | 18,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 38,5 × 19,5 × 25,5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 200Ah, 2560Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-200-PRO
1.189,00 €
| Težina | 19,05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50,2 × 18,6 × 24,3 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 200Ah, 2560Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, UBL-12-200
SKU:
UBL-12-200
1.189,00 €
| Težina | 19,05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 25.6V, 100Ah, 2560Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-24-100
1.189,00 €
| Težina | 22,68 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 21,8 × 24,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 25,6V |
| Jamstvo | 5 godina |







