Prikazuje se svih 5 rezultata
Trgovina
Baterija Victron GEL 12V, 60Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412550104
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,9 × 13,8 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 60Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Exide Dual AGM 12V 60Ah EP500
192,00 €
SKU:
EP500
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 60Ah |
Baterija Varta Professional Dual Purpose (60Ah, EFB 930 060 064)
SKU:
930060064
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 60Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 640A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (60Ah, 840 060 068)
SKU:
840060068
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 60Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 680A |
Baterija Varta Professional Starter (60Ah, 930 060 054)
119,00 €
SKU:
930060054
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 60Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 540A |







