Prikazuje se svih 3 rezultata
Trgovina
Baterija Varta Professional Dual Purpose (70Ah, EFB 930 070 076)
SKU:
930070076
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 70Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 760A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (70Ah, 840 070 076)
SKU:
840070076
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 70Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 760A |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 70Ah, VRLA, bez održavanja
239,00 €
SKU:
ECLC12-70
| Težina | 23,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,0 × 16,7 × 17,8 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 70Ah |
| Napon | 12V |







