Prikazuje se svih 3 rezultata
Trgovina
Baterija Victron GEL 12V, 90Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412800104
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 16,7 × 18,3 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 90Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 90Ah, VRLA, bez održavanja
339,00 €
SKU:
ECLC12-90
| Težina | 28,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30,7 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 90Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Green Cell AGM, 12V, 90Ah, VRLA, bez održavanja
204,00 €
SKU:
AGM29
| Težina | 26,50 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 22,4 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 90Ah |
| Napon | 12V |
| Tip baterije | AGM |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







