Prikazuje se svih 5 rezultata
Trgovina
Baterija Exide Dual (Flooded) 12V 95Ah ER450
SKU:
ER450
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 17 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 95Ah |
Baterija Exide Dual AGM 12V 95Ah EP800
SKU:
EP800
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 95Ah |
Baterija Varta Professional Dual Purpose (95Ah, EFB 930 095 085)
SKU:
930095085
| Težina | 25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 95Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 850A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (95Ah, 840 095 085)
SKU:
840095085
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 95Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 850A |
Baterija Varta Professional Starter (95Ah, 930 095 080)
SKU:
930095080
184,00 €
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 95Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |







