Prikazuje se svih 11 rezultata
Trgovina
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (105Ah, 840 105 095)
SKU:
840105095
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 105Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 950A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (60Ah, 840 060 068)
SKU:
840060068
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 60Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 680A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (70Ah, 840 070 076)
SKU:
840070076
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 70Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 760A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (80Ah, 840 080 080)
SKU:
840080080
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 31 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (95Ah, 840 095 085)
SKU:
840095085
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 95Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 850A |
Baterija Varta Professional Starter (105Ah, 820 054 080)
SKU:
820054080
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 105Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |
Baterija Varta Professional Starter (105Ah, 820 055 080)
184,00 €
SKU:
820055080
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 105Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |
Baterija Varta Professional Starter (52Ah, 930 052 047)
99,00 €
SKU:
930052047
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 52Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 470A |
Baterija Varta Professional Starter (60Ah, 930 060 054)
119,00 €
SKU:
930060054
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 60Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 540A |
Baterija Varta Professional Starter (74Ah, 930 074 068)
139,00 €
SKU:
930074068
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 74Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 680A |
Baterija Varta Professional Starter (95Ah, 930 095 080)
184,00 €
SKU:
930095080
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 95Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |







