Prikazujemo 1–16 od 539 rezultata
Trgovina
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 200Ah, NG
1.268,00 €
SKU:
BAT512120620
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,5 × 34,1 × 16 cm |
| Proizvođač | Victron |
EcoFlow Delta 3 Max
1.299,00 €
SKU:
EFD3M-G-EU-CBOX
| Težina | 20,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49,4 × 23,9 × 30,5 cm |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3 Max Plus
1.499,00 €
SKU:
EFD3MP-EU-CBOX
| Težina | 22,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49,1 × 24,2 × 30,5 cm |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Trail 200 DC (192 Wh)
149,00 €
SKU:
EF-TRAIL200-N
| Težina | 1,83 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16,7 × 11,5 × 12,6 cm |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Trail 300 DC (288 Wh)
179,00 €
SKU:
EF-TRAIL300-N
| Težina | 2,58 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16,7 × 11,5 × 16,6 cm |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Humminbird HELIX 5 CHIRP DI GPS G3 (XNT 9 HW DI T sonda, 6m kabel)
SKU:
411670-1
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Humminbird HELIX 5 CHIRP GPS G3 (XNT 9 HW DI T sonda, 6m kabel)
SKU:
411660-1
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Humminbird HELIX 7 CHIRP GPS G4 (XNT 9 HW T sonda)
SKU:
411600-1
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Humminbird HELIX 7 CHIRP MSI GPS G4
SKU:
411930-1
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Humminbird HELIX 9 CHIRP MSI+ GPS G4N
SKU:
411950-1
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Humminbird HELIX 9 CHIRP MSI+ GPS G4N CHO
SKU:
411950-1CHO
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Humminbird PiranhaMAX 4
SKU:
410150-1
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Humminbird PiranhaMAX 4 DI
SKU:
410160-1
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |







