Prikazuje se svih 3 rezultata
Ultimatron
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 150Ah, 1920Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-150-PRO
929,00 €
| Težina | 19,05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1920Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 150Ah, 1920Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
ULS-12-150
929,00 €
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1920Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 150Ah, 1920Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
SKU:
ULS-12-150H
989,00 €
| Težina | 16,35 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1920Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |







