Prikazuje se svih 6 rezultata
Baterija
EcoFlow Delta 2 Extra Battery
SKU:
EF ZMR330-EB
599,00 €
| Težina | 9,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,5 × 26,7 × 37,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Ciklus baterije | 3000+ (80%) |
| Brzina punjenja | 120 min (100%) |
| Ulazi | Priključak za bateriju – 51,2 V = 1024 W maks. (X-Stream i solarno dvostruko punjenje) |
| Izlazi | Priključak za bateriju – 51.2V 2048W maks. |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3 Smart Extra Battery
SKU:
EF DELTA3P-EB
599,00 €
| Težina | 9,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 19,8 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Pro 3 Smart Extra Battery
SKU:
EFDELTAPRO3EB
2.499,00 €
| Težina | 37 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 78 × 37 × 32 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 Plus Pametna Dodatna Baterija (EB300)
SKU:
EFEB300
249,00 €
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,4 × 22,4 × 11 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 Plus Pametna Dodatna Baterija (EB600)
SKU:
EFEB600
349,00 €
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,4 × 22,4 × 15,8 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow DELTA Pro Smart Extra Battery
SKU:
DELTAProEB-US
1.999,00 €
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63,5 × 28,5 × 41,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 3600 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2,7 h (100%) |
| Ulazi | Ulaz za dodatni priključak za bateriju – 48V, 3200W maksimalno |
| Izlazi | Izlaz za dodatni priključak za bateriju – 45V do 54V, 4260W maksimalno |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







