Avanturist.hr Promocije
Ovo je vaše centralno mjesto za praćenje svih najnovijih promocija. Stranica se automatski ažurira – čim neki proizvod bude na akciji, ovdje će se prikazati. Na taj način možete biti sigurni da nikada nećete propustiti priliku za uštedu na vrhunskim rješenjima za prijenosnu energiju.
Aktivne promocije:
Baterija Victron GEL 12V, 60Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412550104
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,9 × 13,8 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 60Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač za LiFePO4 baterije RoyPow RP2930-LFP (24V, 30A, IP65, LiFePO4)
SKU:
RP2930-LFP
Punjač za baterije RoyPow C146C (12V, 10A, IP65, LiFePO4)
SKU:
C146C
Humminbird HELIX 9 CHIRP MSI+ GPS G4N
SKU:
411950-1
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Vodootporna torbica Jobe Gadget Bag
SKU:
420021002
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18 × 9 × 1 cm |
| Proizvođač | Jobe |
SUP Daska Jobe Aero Yarra 10.6
SKU:
486425009
| Težina | 14,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,28 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
Victron Phoenix Inverter (12V, 1200VA, 230V, VE.Direct, Schuko)
SKU:
PIN122121210
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Humminbird HELIX 9 CHIRP MSI+ GPS G4N CHO
SKU:
411950-1CHO
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Ratio adapter Cordset (0.3m, 16A, Schuko, CEE)
SKU:
70022
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Terrova Quest (Snaga: 90-115lbs, Osovina: 152cm 60″, 24/36V)
SKU:
1363900
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Baterija Exide Dual (Flooded) 12V 115Ah ER550
SKU:
ER550
| Težina | 28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 23 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 115 Ah |
Baterija Varta Professional Dual Purpose (190Ah, EFB 930 190 105)
SKU:
930190105
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 22 × 22 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 190Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 1050A |
Humminbird HELIX 7 CHIRP MSI GPS G4
SKU:
411930-1
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Humminbird PiranhaMAX 4 DI
SKU:
410160-1
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Zračna pumpa Jobe 230V
SKU:
410019001
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12 × 11,5 × 12,5 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Pumpa za SUP Jobe 12V
SKU:
410020001
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29,50 × 13,50 × 16 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Baterija Victron GEL 12V, 220Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412201104
| Težina | 66 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 23,8 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 220Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron 185W Rigidni Solarni Panel
SKU:
SPM041851200
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 148,5 × 66,8 × 3 cm |
| Proizvođač | Victron |
Humminbird XPlore 10 CMSI+
SKU:
412010-1M
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Nosač Minn Kota RTA-62 za 72″-112″ za Trolling Motore
SKU:
1854062
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Prikaži više proizvoda
Učitavanje...
Nema aktivnih promocija? Istraži naš blog:
ActiveSOL solarni paneli na jedrilici: maksimalna iskoristivost i potpuna energetska neovisnost
Sunce, more i potpuna energetska neovisnost više nisu luksuz, već standard moderne plovidbe.
Ugradnja so...
Vrhunski vodič za skijanje na vodi
Skijanje na vodi je uzbudljiv i zabavan sport koji je posljednjih desetljeća popularan diljem svijeta.
U...
Električni motor za jedrilicu: domet, cijena, najbolji kompleti za preinaku
Zamislite tišinu krstarenja uz električni motor za jedrilicu i jednostavno korištenje jednim pritiskom na gumb...
Prikaži više objava
Učitavanje...







