BATERIJE
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (105Ah, 840 105 095)
SKU:
840105095
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 105Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 950A |
Baterija Varta Professional Starter (105Ah, 820 054 080)
SKU:
820054080
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 105Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |
Baterija Varta Professional Starter (105Ah, 820 055 080)
184,00 €
SKU:
820055080
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 105Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |







