Prikazuje se svih 3 rezultata
Baterijski generatori
EcoFlow Trail 200 DC (192 Wh)
SKU:
EF-TRAIL200-N
149,00 €
| Težina | 1,83 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16,7 × 11,5 × 12,6 cm |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Trail 300 DC (288 Wh)
SKU:
EF-TRAIL300-N
179,00 €
| Težina | 2,58 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16,7 × 11,5 × 16,6 cm |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Delta Pro
SKU:
EF-DELTA-PRO
3.799,00 €
| Težina | 45 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63,5 × 28,5 × 41,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 3600 W |
| Kapacitet | 3600Wh / 48V |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2h (100%) |
| Ulazi | AC punjač – 230V ~ 2875W maksimum AC ulazni napon – 100-120V ~ 12.5A, 220-240V ~ 12.5A, 50Hz/60Hz Solarni punjač – 11-150V / 15A maksimum, 1600W maksimum Auto punjač – podržava 12V/24V bateriju, standardno 8A |
| Izlazi | 4x AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 3600 W (udar 7200 W), 230V~ (50Hz/60Hz) 2x USB-A izlaz – 5V, 2,4A, 12W maksimum po izlazu 2x USB-A brzi punjač – 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5A, 18W maksimum 2x USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V, 5A, 100W maksimum po izlazu 1x auto punjač – 12.6V, 10A, 126W maksimum 2x DC5521 izlaz – 12.6V, 3A, 38 W maksimum po izlazu 1x Anderson izlaz – 12.6V, 30A, 378 W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |







