Dodaci
EcoFlow MC4 to XT60i Solar Cable 2.5m
SKU:
EF LMC4-XT60i-2.5m
25,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 250 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | MC4 ulaz |
| Izlazi | XT60 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow MC4 to XT60i Solar Cable 3.5m
SKU:
EF LMC4-XT60i-3.5m
29,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 350 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | MC4 ulaz |
| Izlazi | XT60 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow MC4 to XT60i Solar Cable 5m
SKU:
EF LXT60IF+MC4-5m
39,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 500 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | MC4 ulaz |
| Izlazi | XT60 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow Delta Max Extra Battery
SKU:
EF-DELTA2000EB-US
1.199,00 €
| Težina | 20,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,5 × 23,6 × 28,2 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 2016 Wh |
| Ciklus baterije | 800+ ( 80%) |
| Brzina punjenja | 2h (100%) |
| Ulazi | Priključak za bateriju – 50.4V, 1800W maks. (X-Stream i solarno dvostruko punjenje) |
| Izlazi | Priključak za bateriju – 43V-58.4V 3200W maks. |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |







