Dodaci
EcoFlow Solar Parallel Connection Cable – paralelni spojni kabel
25,00 €
SKU:
EF PV-LTY2CBL0.3M
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 300 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 2x MC4 izlaza |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Super Flat Cable
19,00 €
SKU:
EFL-SuperFlatMC4Cable
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 1x MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow 110W Prijenosni Solarni Panel
179,00 €
SKU:
EF SOLAR110W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 158 × 52 × 2 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 110 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow 160W Prijenosni Solarni Panel
249,00 €
SKU:
EF SOLAR160W
| Težina | 5,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 157 × 68 × 2,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 160 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Power Kits Console – monitor
349,00 €
SKU:
ZMM100MT
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 11,5 × 2,3 cm |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 5 godina |
EcoFlow PowerStream Microinverter 600W
329,00 €
SKU:
EFPowerStreamMI-EU-600W
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,2 × 16,9 × 3,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 600 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Maksimalni ulazni napon: 55V (PV)/ 59V (DC) DC ulaz: 600 W Maksimalna ulazna struja: 13 A |
| Izlazi | DC izlaz: 600 W AC izlaz – priključen na mrežu: 800 W / 600 W Maksimalna AC izlazna struja: 3.7 A / 2.8 A |
| WI-FI (2.4G) | Frekvencijski raspon: 20M: 2412 – 2472 MHz / 40M: 2422- 2462 MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| Bluetooth | Frekvencijski raspon: 2402-2480MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |
EcoFlow PowerStream Microinverter 800W
141,00 €
SKU:
EF PowerStream MIEU-800W
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,2 × 16,9 × 3,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 800 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Maksimalni ulazni napon: 55V (PV)/ 59V (DC) DC ulaz: 800 W Maksimalna ulazna struja: 13 A |
| Izlazi | DC izlaz: 600 W AC izlaz – priključen na mrežu: 800 W / 600 W Maksimalna AC izlazna struja: 3.7 A / 2.8 A |
| WI-FI (2.4G) | Frekvencijski raspon: 20M: 2412 – 2472 MHz / 40M: 2422- 2462 MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| Bluetooth | Frekvencijski raspon: 2402-2480MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |







