Dodaci
EcoFlow Glacier 2 Prijenosni Hladnjak (35-45-55 litara)
699,00 € – 849,00 €Raspon cijena: od 699,00 € do 849,00 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
EF GLACIER2
| Težina | N/A |
|---|---|
| Dimenzije | N/A |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 35 litara, 45 litara, 55 litara |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow MC4 to XT60i Solar Cable 2.5m
25,00 €
SKU:
EF LMC4-XT60i-2.5m
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 250 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | MC4 ulaz |
| Izlazi | XT60 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow MC4 to XT60i Solar Cable 3.5m
29,00 €
SKU:
EF LMC4-XT60i-3.5m
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 350 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | MC4 ulaz |
| Izlazi | XT60 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow MC4 to XT60i Solar Cable 5m
39,00 €
SKU:
EF LXT60IF+MC4-5m
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 500 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | MC4 ulaz |
| Izlazi | XT60 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow River 3 Plus Pametna Dodatna Baterija (EB300)
249,00 €
SKU:
EFEB300
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,4 × 22,4 × 11 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 Plus Pametna Dodatna Baterija (EB600)
349,00 €
SKU:
EFEB600
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,4 × 22,4 × 15,8 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Single Axis Solar Tracker – solarni tragač
399,00 €
SKU:
EF EFSAST
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 134 × 22,3 × 8,8 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 36Wh |
| Ciklus baterije | 500+ (80%) |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Solar Parallel Connection Cable – paralelni spojni kabel
25,00 €
SKU:
EF PV-LTY2CBL0.3M
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 300 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 2x MC4 izlaza |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Super Flat Cable
19,00 €
SKU:
EFL-SuperFlatMC4Cable
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 1x MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Vacuum sucker for EcoFlow solar charger
30,00 €
SKU:
EF-VasEco1000-03
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | EcoFlow |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima
899,00 €
SKU:
EF WAVE3
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima + Wave 3 Baterija
1.499,00 €
SKU:
EF WAVE3-BUNDLE
| Težina | 25,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 44,7 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







