Prikazuje se svih 5 rezultata
DODACI
Victron BlueSolar MPPT 75/15 (12/24V)
67,00 €
SKU:
SCC010015050R
| Proizvođač | Victron |
|---|---|
| Napon baterije | 12/24V (auto select) |
| Struja punjenja | 15A |
| Snaga (12V) | 220W |
| Snaga (24V) | 440W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 75V |
| Maks. struja kratkog spoja | 15A |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Dimenzije | 100x113x40mm |
| Težina | 0.5kg |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron SmartSolar MPPT 100/20 (12/24V/48V)
120,00 €
SKU:
SCC110020160R
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Napon baterije | 12/24/48V (auto select) |
| Struja punjenja | 20A |
| Snaga (12V) | 290W |
| Snaga (24V) | 580W |
| Snaga (48V) | 1160W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 100V |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Dimenzije | 100x131x60mm |
| Težina | 0.65kg |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron SmartSolar MPPT 100/30 (12/24V)
171,00 €
SKU:
SCC110030210
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Napon baterije | 12/24V (auto select) |
| Struja punjenja | 30A |
| Snaga (12V) | 440W |
| Snaga (24V) | 880W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 100V |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron SmartSolar MPPT 100/50 (12/24V)
248,00 €
SKU:
SCC110050210
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Napon baterije | 12/24V (auto select) |
| Struja punjenja | 50A |
| Snaga (12V) | 700W |
| Snaga (24V) | 1400W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 100V |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron SmartSolar MPPT 75/15 (12/24V)
90,00 €
SKU:
SCC075015060R
| Proizvođač | Victron |
|---|---|
| Napon baterije | 12/24V (auto select) |
| Struja punjenja | 15A |
| Snaga (12V) | 220W |
| Snaga (24V) | 440W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 75V |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Dimenzije | 100x113x40mm |
| Težina | 0.5kg |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







