Prikazujemo 17–32 od 32 rezultata
DODACI
EcoFlow Rigid Solar Panel Mounting Feet – montažne noge za solarne ploče
SKU:
EF AKIT-MS331
15,00 €
| Težina | 0,28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 6,45 × 4,2 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | Ne |
EcoFlow Single Axis Solar Tracker – solarni tragač
SKU:
EF EFSAST
399,00 €
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 134 × 22,3 × 8,8 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 36Wh |
| Ciklus baterije | 500+ (80%) |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Smart Auto Battery Charger
99,00 €| Težina | 0,103 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 128 × 72 × 26 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Ulaz | 12V ulaz, 11-15V — 7.25V |
| Izlaz | XT60: 14.2V == 6.2A ili 28.2V == 3.2A |
EcoFlow Smart Plug – pametna utičnica
SKU:
EF Smart Plug-EU
36,00 €
| Težina | 0,113 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,53 × 0,53 × 0,79 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | Ne |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 2 godine |
EcoFlow Solar Parallel Connection Cable – paralelni spojni kabel
SKU:
EF PV-LTY2CBL0.3M
25,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 300 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 2x MC4 izlaza |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Super Flat Cable
SKU:
EFL-SuperFlatMC4Cable
19,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 1x MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Vacuum sucker for EcoFlow solar charger
SKU:
EF-VasEco1000-03
30,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | EcoFlow |
EcoFlow Delta Max Extra Battery
SKU:
EF-DELTA2000EB-US
1.199,00 €
| Težina | 20,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,5 × 23,6 × 28,2 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 2016 Wh |
| Ciklus baterije | 800+ ( 80%) |
| Brzina punjenja | 2h (100%) |
| Ulazi | Priključak za bateriju – 50.4V, 1800W maks. (X-Stream i solarno dvostruko punjenje) |
| Izlazi | Priključak za bateriju – 43V-58.4V 3200W maks. |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow DELTA Pro Smart Extra Battery
SKU:
DELTAProEB-US
1.999,00 €
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63,5 × 28,5 × 41,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 3600 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2,7 h (100%) |
| Ulazi | Ulaz za dodatni priključak za bateriju – 48V, 3200W maksimalno |
| Izlazi | Izlaz za dodatni priključak za bateriju – 45V do 54V, 4260W maksimalno |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow GLACIER Portable Refrigerator (prijenosni hladnjak)
SKU:
EF ZYDBX100-EU
899,00 €
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 77,6 × 38,5 × 44,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 180W |
| Kapacitet | Jednozonski: 38L – Dvozonski: 36L |
| Ciklus baterije | 40 sati (uz Plug-in bateriju) |
| Brzina punjenja | 2,2h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100-240V, 50/60Hz, 180W DC ulaz – 12-24V Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A Maksimum) Solarni punjač – 240W (11-60V, 13A Maksimum) |
| Izlazi | USB-C izlaz – 100 W |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow GLACIER Portable Refrigerator + GLACIER Battery (prijenosni frižider + baterija)
SKU:
EF ZYDBX100-EU-ZYDBX100EB
1.399,00 €
| Težina | 25,15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 77,6 × 38,5 × 44,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 180W |
| Kapacitet | Jednozonski: 38L – Dvozonski: 36L |
| Ciklus baterije | 40 sati (uz Plug-in bateriju) |
| Brzina punjenja | 2,2h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100-240V, 50/60Hz, 180W DC ulaz – 12-24V Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A Maksimum) Solarni punjač – 240W (11-60V, 13A Maksimum) |
| Izlazi | USB-C izlaz – 100 W |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Power Kits Power Hub
SKU:
ZMM100HUB-EU
1.999,00 €
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 48 × 14 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 3600 W |
| Kapacitet | 2 – 15 kWh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2,5h (100%) |
| Ulazi | 1x AC ulaz – 100V~120V Max.30A, Max. 3000W 3x auto punjač – 13~60V 30A, Max. 1600W svaki 3x solarni punjač – 15V~60V 30A, Max. 1600W svaki |
| Izlazi | 1x DC izlaz – 13.6V 70A ili 26.4V 60A 2x AC izlaz – 100V~120V / 50Hz or 60Hz, 3600W (7200W maksimalna snaga) |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 5 godina |
EcoFlow PowerStream Microinverter 600W
SKU:
EFPowerStreamMI-EU-600W
329,00 €
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,2 × 16,9 × 3,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 600 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Maksimalni ulazni napon: 55V (PV)/ 59V (DC) DC ulaz: 600 W Maksimalna ulazna struja: 13 A |
| Izlazi | DC izlaz: 600 W AC izlaz – priključen na mrežu: 800 W / 600 W Maksimalna AC izlazna struja: 3.7 A / 2.8 A |
| WI-FI (2.4G) | Frekvencijski raspon: 20M: 2412 – 2472 MHz / 40M: 2422- 2462 MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| Bluetooth | Frekvencijski raspon: 2402-2480MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |
EcoFlow PowerStream Microinverter 800W
SKU:
EF PowerStream MIEU-800W
141,00 €
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,2 × 16,9 × 3,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 800 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Maksimalni ulazni napon: 55V (PV)/ 59V (DC) DC ulaz: 800 W Maksimalna ulazna struja: 13 A |
| Izlazi | DC izlaz: 600 W AC izlaz – priključen na mrežu: 800 W / 600 W Maksimalna AC izlazna struja: 3.7 A / 2.8 A |
| WI-FI (2.4G) | Frekvencijski raspon: 20M: 2412 – 2472 MHz / 40M: 2422- 2462 MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| Bluetooth | Frekvencijski raspon: 2402-2480MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |
EcoFlow WAVE 2 + battery (prijenosni klima uređaj + baterija)
SKU:
EF ZYDKT210-EU/ZYDKT210-E
1.599,00 €
| Težina | 22,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,8 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 820W |
| Kapacitet | 1500W/5100BTU – hlađenje 1800W / 6100BTU – grijanje |
| Ciklus baterije | 8h (s dodatnom baterijom) |
| Brzina punjenja | 2h (AC punjenje do 100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100/240V, 50/60Hz, 820W maksimalno Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A maksimalno) Solarni punjač – 11-60V, 13A, 400W maksimalno |
| Izlazi | Ne |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| Jamstvo | 2 godine |
EcoFlow WAVE 2 prijenosni klima uređaj
SKU:
EF ZYDKT210-EU
899,00 €
| Težina | 14,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,8 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 820W |
| Kapacitet | 1500W/5100BTU – hlađenje 1800W / 6100BTU – grijanje |
| Ciklus baterije | 8h (s dodatnom baterijom) |
| Brzina punjenja | 2h (AC punjenje do 100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100/240V, 50/60Hz, 820W maksimalno Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A maksimalno) Solarni punjač – 11-60V, 13A, 400W maksimalno |
| Izlazi | Ne |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |







