Prikazuje se svih 4 rezultata
Ecobat
Baterija Ecobat AGM 12V, 160Ah, VRLA, bez održavanja
403,00 €
SKU:
EDC12-150
| Težina | 45,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17,1 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 160Ah |
| Napon | 12V |
| Terminali | M8 |
Baterija Ecobat AGM 12V, 200Ah, VRLA, bez održavanja
527,00 €
SKU:
EDC12-200
| Težina | 59 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53 × 20,6 × 22,2 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 200Ah |
| Napon | 12V |
| Terminali | M8 |
Baterija Ecobat AGM 12V, 270Ah, VRLA, bez održavanja
656,00 €
SKU:
EDC12-270
| Težina | 77 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26,8 × 22,4 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 270 Ah |
| Napon | 12V |
| Terminali | M8 |
Baterija Ecobat AGM 12V, 75Ah, VRLA, bez održavanja
206,00 €
SKU:
EDC12-75
| Težina | 25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 75Ah |
| Napon | 12V |
| Terminali | M6 |







