EcoFlow DELTA Pro Ultra – Glavne značajke:
⚡ Ogroman kapacitet (6–30 kWh): Napajanje za tjedne udobnosti bez prekida
🔌 Snažna jedinica (6900 W): Lako podržava sve kućanske uređaje
🔋 5 načina brzog punjenja: Uvijek spreman za rad
📱 Pametno upravljanje: Putem EcoFlow aplikacije
⚡ UPS zaštita (20 ms) & tihi rad (0 dB ispod 2000 W): Za neprimjetan prijelaz i tihu okolinu
❄️ Napredno hlađenje i optimizacija performansi s BMS-om
🛡️ 5 godina jamstva: Dugoročna pouzdanost
Najmoćnije EcoFlow rješenje za izvanmrežno napajanje
EcoFlow DELTA Pro Ultra (Inverter + Baterija) ima najveći izlazni kapacitet i snagu od svih EcoFlow prijenosnih elektrana do danas. Osim što nudi ogroman kapacitet za pohranu energije i fleksibilan dizajn koji se prilagođava vašim potrebama, DELTA Pro Ultra koristi solarnu energiju kako bi osigurala nesmetan rad vaših osnovnih uređaja – pa čak i cijelog doma – tijekom tjedana neprekidnog napajanja.
EcoFlow DELTA Pro Ultra ima najveći kapacitet i izlaznu snagu među trenutno dostupnim prijenosnim elektranama.
Uživajte u snažnoj energiji koja se prilagođava vašem svakodnevnom životu – punite svoj električni automobil, napajajte kuhinjske uređaje, zabavljajte se na terasi — sve iz jednog sustava.
Generirajte solarnu energiju danju i pohranite je za trenutke kada vam zatreba. DELTA Pro Ultra prikuplja višak energije s vaših solarnih panela – ništa se ne gubi.
Kad oluje ili nestanci struje pogode, DELTA Pro Ultra trenutno preuzima napajanje vaših ključnih uređaja ili cijelog doma.
Uživajte u snažnoj energiji koja se prilagođava vašem svakodnevnom životu – punite svoj električni automobil, napajajte kuhinjske uređaje, zabavljajte se na terasi — sve iz jednog sustava.
Generirajte solarnu energiju danju i pohranite je za trenutke kada vam zatreba. DELTA Pro Ultra prikuplja višak energije s vaših solarnih panela – ništa se ne gubi.
Kad oluje ili nestanci struje pogode, DELTA Pro Ultra trenutno preuzima napajanje vaših ključnih uređaja ili cijelog doma.
Kapacitet od 6 do 30 kWh za tjedne udobnosti*
Podignite pouzdanost kućnog napajanja na višu razinu s baterijskim kapacitetom do 30 kWh. Za standardno kućanstvo to znači tjedne osnovne rezerve energije – dovoljno da svjetla i uređaji poput hladnjaka nastave raditi bez prekida (trajanje može varirati). Zahvaljujući mogućnosti slaganja i uštedi prostora, sustav se lako smješta u garažu ili pomoćnu prostoriju.
*Vrijeme trajanja napajanja ovisi o korištenim uređajima.
Jedna jedinica od 6900 W lako napaja sve vaše uređaje
S izlaznom snagom od 6900 W, EcoFlow DELTA Pro Ultra bez problema pokreće čak i energetski zahtjevne kućanske uređaje – pa čak i punjač za električni automobil. Zahvaljujući tehnologiji X-Fusion, osigurava stalnih 6900 W izlaza čak i tijekom punjenja.
5 načina brzog punjenja – uvijek budite spremni
EcoFlow DELTA Pro Ultra nudi vam mnoštvo opcija za punjenje. Osim uobičajenih metoda poput solarne energije i mreže, sada možete puniti i pomoću generatora na fosilna goriva ili čak punionice za električne automobile. Sa najvećom brzinom punjenja u industriji od 8800 W, možete napuniti dvije baterije za samo 2 sata.
Konfigurirajte svoj sustav
Solarni paneli + DELTA Pro Ultra
Pojedinačno opterećenje ili područje
- Perilica
- Sušilica
- Električni automobil – kompatibilan s punionicama drugih proizvođača
Solarni paneli + MTS* + DELTA Pro Ultra
Više opterećenja ili područja
- Kuhinja
- Dnevni boravak
- Pomoćna prostorija
*Za instalaciju je potreban licencirani električar ili ovlašteni stručnjak.
Nosite sa sobom bilo gdje
Uz kolica, DELTA Pro Ultra možete lako ponijeti sa sobom, bilo da idete van ili se selite na novu lokaciju.
*Prijenosnost se odnosi samo na konfiguracije s jednom baterijom. Konfiguracije s više baterija namijenjene su stacionarnoj upotrebi.
Neprimjetno prebacivanje i nečujan rad
Uz UPS sustav EcoFlow DELTA Pro Ultra, prekid napajanja gotovo i nećete primijetiti. EcoFlow DELTA Pro Ultra štiti vašu osjetljivu elektroničku opremu 24 sata dnevno, radeći tiho kao šapat s razinom buke od 0 dB, kako biste mogli nesmetano raditi od kuće ili mirno spavati.*
*Za potrošnju ispod 2000 W
Bez brige uz napredan dizajn
EcoFlow X-Cooling
Zahvaljujući fleksibilnom plug-and-play dizajnu i vrhunskom solarnom ulazu, EcoFlow DELTA Pro Ultra omogućuje vam da prilagodite rješenje prema vlastitim energetskim potrebama. Uređaj također uključuje funkciju zaključavanja PV sustava, što osigurava sigurnost i stabilnu energetsku vezu.
Vrhunska kontrola
Naša vrhunska LFP tehnologija i napredni sustav upravljanja baterijom (BMS) nadziru ključne podatke kako bi osigurali sigurnost, dugovječnost i visoke performanse EcoFlow DELTA Pro Ultra sustava. Svaka baterija nudi više od 3500 ciklusa punjenja, što znači godine korištenja prije nego što kapacitet padne na 80 %. Čak i tada – sustav nastavlja s radom.
Pouzdano napajanje i u najzahtjevnijim uvjetima
EcoFlow DELTA Pro Ultra bez problema se nosi i s najtežim uvjetima. Bilo da se radi o ekstremnim vremenskim neprilikama ili ledenim zimama, ovaj moćni sustav štiti vašu energetsku sigurnost – u svakoj situaciji.
Radna temperatura: -20 °C do 45 °C
Otpornost na visoki napon do 290 V
IP54 zaštita od prašine i prskanja
*IP54 zaštita vrijedi samo kada su svi priključci pravilno zatvoreni.
Specifikacije Delta Pro Ultra (inverter)
| Specifikacija | Vrijednost |
|---|
| Dimenzije (Inverter) | 690 × 481 × 214 mm |
| Bruto masa | 41,7 kg |
| Neto masa | 32,1 kg |
| Maksimalni kapacitet baterije | 6 kWh (6144 Wh) |
| Maksimalni proširivi kapacitet | 30 kWh (6144 Wh × 5) |
| PV ulaz | Visokonaponski: 80–450V–15A 4000W max Niskonaponski: 30–150V–15A 1600W max |
| AC ulaz | Punjenje/Prosljeđivanje: 200–240V~12.5A, 50/60Hz |
| AC ulaz/izlaz | 200–240V~30A, 50/60Hz 6900W max |
| AC izlaz | Pražnjenje: 230V 50Hz, ukupno 6900W 16A (×4) max po priključku 30A (×1) max po priključku Prosljeđivanje: 220–240V 50/60Hz, ukupno 2900W 12.5A (×5) max po priključku |
| DC izlaz | 12,6V⎓30A, max 378W |
| USB priključci | USB-C: 5/9/12/15V–3A, 20V–5A 100W (×2), ukupno 200W USB-A: 5V–2.4A 12W (×2), ukupno 24W |
| Raspon temperature | Punjenje: -20~45℃ Pražnjenje: -20~45℃ Skladištenje: -20~45℃ |
| Radna vlažnost | ≤90% |
| Maksimalna radna nadmorska visina | ≤3000 m |
| Razina buke | ≤30 dB |
| UPS | < 20 ms |
| Način komunikacije | Wi-Fi 2.4GHz / Bluetooth 5.0 |
| Razina zaštite | IP54 *IP54 vrijedi samo kada su svi priključci pravilno zatvoreni. |
| Način nadzora | LCD zaslon |
| EMC | Klasa A |
| Jamstveni rok | 5 godina |
| Certifikati | CE (IEC/EN62368-1), IEC/EN62109-1/2, IEC/EN6240-1, EMC |
Specifikacije Delta Pro Ultra (baterija)
| Specifikacija | Vrijednost |
|---|
| Model | EFYJ751-BP |
| Naziv | Punjivi Li-ion baterijski modul |
| Neto masa | 50,7 kg |
| Dimenzije | 660 × 455 × 204 mm |
| Kapacitet | 102,4V⎓60A, 6.144 Wh |
| Vrsta ćelija | LFP (litij-željezo-fosfat) |
| Životni vijek | Baterija zadržava 80%+ kapaciteta (SOH) nakon 3.500 ciklusa pri 0.5C/0.5C na 25 °C |
| Vrste zaštite | Zaštita od prenapona, preopterećenja, pregrijavanja, kratkog spoja, niske temperature, preniskog napona, previsoke struje |
| Temperatura | Pražnjenje: −20 °C do 45 °C Punjenje: −20 °C do 45 °C Skladištenje: −20 °C do 45 °C Optimalno: 20 °C do 30 °C |
| Nadmorska visina | ≤3.000 m |
| Stupanj zaštite (IP) | IP54 *IP54 vrijedi samo kada su svi priključci pravilno zatvoreni. |
| Certifikati | CB: IEC62619CE COC: EN IEC 62040-1, EN 62477-1 IEC: IEC62133-2 IP54: IEC60529, UL9540A, UL1973 |
EcoFlow Delta Pro Ultra Kompatibilnost
Usporedba Delta Pro Modela
Često postavljana pitanja
FAQ
Koji je radni temperaturni raspon za EcoFlow DELTA Pro Ultra?
- Punjenje: -20℃ do 45℃
- Pražnjenje: -20℃ do 45℃
- (Nema smanjenja performansi ispod 40℃)
Koje su specifikacije baterijskog paketa EcoFlow DELTA Pro Ultra?
6144 Wh, 102.4 V, 32S3P, litij-željezo-fosfatna (LiFePO4) baterija.
Koje zaštite podržava EcoFlow DELTA Pro Ultra?
Zaštita od pregrijavanja, zaštita od preniske temperature, zaštita od pretjeranog pražnjenja, zaštita od prepunjenja, zaštita od preopterećenja, zaštita od kratkog spoja, zaštita od previsoke struje.
Koje protokole podržava USB-C priključak EcoFlow DELTA Pro Ultra?
5V, 9V, 12V, 15V, 20V, 5A, maksimalno 100W (*2)
Minimalna snaga za prikaz: 1W
Podržani protokoli: BC1.2, DCP, APPLE 2.4A, QC2.0, QC3.0, PD2.0, PD3.0
Koje protokole podržava USB-A priključak EcoFlow DELTA Pro Ultra?
5V/2,4A, 12W (*2)
Minimalna snaga za prikaz: 1W
Podržani protokoli: BC1.2, DCP, APPLE 2.4A, SAMSUNG 2A
Može li se baterijski paket DELTA Pro Ultra puniti bez korištenja invertera?
Ne, baterijski paket se mora puniti putem invertera.
Podržava li baterijski paket DELTA Pro Ultra hot-swapping (zamjenu baterija tijekom rada)?
Da, podržava hot-swapping bez sigurnosnog rizika. Kada je povezano više baterijskih paketa, uklanjanje jednog paketa (osim onog koji je povezan s inverterom) neće prekinuti izlaznu struju.
Zašto se s DELTA Pro Ultra može povezati samo pet baterijskih paketa?
Zbog načina slaganja i gubitaka na vodičima, dizajn podržava maksimalno pet baterijskih paketa.
Može li DELTA Pro Ultra podržavati punjenje pomoću vjetroelektrane?
DELTA Pro Ultra ima rezervirani DC ulaz. Ako su izlazni parametri vjetroturbine unutar raspona PV ulaza, može se normalno koristiti.