Prikazuje se svih 4 rezultata
Električni vanbrodski motori
Električni vanbrodski motor ePropulsion eLite 500W
SKU:
EL-0500-00
1.211,00 €
| Težina | 6,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29,7 × 7,5 × 89 cm |
| Proizvođač | ePropulsion |
| Snaga | 500 W |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Električni vanbrodski motor ePropulsion Spirit 1.0 Evo (1kW, bez baterije, duga osovina)
SKU:
SE-TTTT-L0
1.415,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 92 × 27,5 × 115 cm |
| Proizvođač | ePropulsion |
| Snaga | 1000W |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Električni vanbrodski motor ePropulsion Spirit 1.0 Plus (1kW, baterija, duga osovina)
SKU:
SP-0000-L1
2.356,00 €
| Težina | 19,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 88 × 27 × 123 cm |
| Proizvođač | ePropulsion |
| Snaga | 1000W |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Električni vanbrodski motor ePropulsion Spirit 1.0 Plus (1kW, baterija, kratka osovina)
SKU:
SP-0000-S1
2.356,00 €
| Težina | 19,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 88 × 27 × 123 cm |
| Proizvođač | ePropulsion |
| Snaga | 1000W |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







