Elektrooprema
Ultimatron Hibridni Inverter, 2.2kVA, 1800W, 12VDC, 220VAC, 80A, MPPT
329,00 €
SKU:
SP-2200
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40,5 × 28,6 × 9,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 1800W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 12VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 3.5kVA, 3500W, 24VDC, 220VAC, 110A, MPPT
575,00 €
SKU:
MPS-3500H
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 47,2 × 29,7 × 12,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 3500W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 24VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 3kVA, 2400W, 24VDC, 220VAC, 50A, PWM
359,00 €
SKU:
PS-3K-24
| Težina | 6,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 36,8 × 27,2 × 10,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 2400 W |
| Maks. solarni ulaz | 1200Wp |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 24VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 3kVA, 2400W, 24VDC, 220VAC, 60A, MPPT
579,00 €
SKU:
MPS-3K-24
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 43,9 × 29,6 × 14,1 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 2400W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 24VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 4.5kVA, 4500W, 24VDC, 220VAC, 150A, MPPT
569,00 €
SKU:
MPS-VX-4.5KW
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40,0 × 25,0 × 8,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 4500W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 24VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 4kVA, 3600W, 24VDC, 220VAC, 110A, MPPT
425,00 €
SKU:
SP-4200
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42,3 × 29,0 × 10,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 3600W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 24VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 5.5kVA, 5500W, 48VDC, 220VAC, 110A, MPPT
779,00 €
SKU:
MPS-5500HP
| Težina | 10,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 47,2 × 29,7 × 12,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 5500W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 48VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 5kVA, 4000W, 48VDC, 220VAC, 80A, MPPT
850,00 €
SKU:
MPS-5K-48
| Težina | 13,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,8 × 29,5 × 13,6 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 4000W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 48VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







