Prikazuje se svih 11 rezultata
Fleksibilni
ActiveSOL Green STANDARD 107W
SKU:
GRS-110M-WA
508,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 97 × 69 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 107W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
ActiveSOL Green STANDARD 155W
SKU:
GRS-155M-WA
736,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 136 × 69 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 155W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
ActiveSOL Green XTREME 146W
SKU:
GRX-150B-WA
839,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 78 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 146W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Green XTREME 167W
SKU:
GRX-170B-WA
960,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 108 × 78 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 167W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Green XTREME 97W
SKU:
GRX-100B-WA
557,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 53 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 97W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue BIMINI 109W
SKU:
NBB-110B-WA
721,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 111 × 57 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 109W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 143W
SKU:
NBX-150B-WA
949,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 78 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 143W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 164W
SKU:
NBX-170B-WA
1.085,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 108 × 78 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 164W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 96W
SKU:
NBX-100B-WA
630,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 53 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 96W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 100W Fleksibilni Solarni Panel
SKU:
EF ZMS330
129,00 €
| Težina | 2,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 105,5 × 61,2 × 2,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W (+/-5W) |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow 2x200W Fleksibilni Solarni Panel
SKU:
EF SOLAR200W-Flex
299,00 €
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Snaga | 200W |
| Dimenzije (cm) | 114.8 x 117 x 0.4 |
| Težina (kg) | 4.5 |
| Jamstvo (mj) | 12 |







