Prikazujemo 17–25 od 25 rezultata
36 mjeseci
Baterija Rolls 36V, 120Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
1.899,00 €
SKU:
R36-120LFP
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 23 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 4320Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 36V, 52Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
859,00 €
SKU:
R36-52LFP
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1872Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 36V, 60Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
999,00 €
SKU:
R36-60LFP
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2160Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 36V, 65Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
1.099,00 €
SKU:
R36-65LFP
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2340Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 105Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
2.199,00 €
SKU:
R48-105LFP
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 5040Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 105Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
2.199,00 €
SKU:
R48-105EV-LFP-A
| Težina | 45 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 32 × 25 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 5040Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 105Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
2.199,00 €
SKU:
R48-105EV-LFP-B
| Težina | 45 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 25 × 26 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 5040Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 32Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
839,00 €
SKU:
R48-32LFP
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 18 × 27 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1536Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 35Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
899,00 €
SKU:
R48-35LFP
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 18 × 27 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1680Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |







