Prikazuje se svih 6 rezultata
Off-Grid Rješenja za Vikendice
EcoFlow Delta 2 (400W Prijenosni Solarni Panel)
SKU:
EF ZMR330-EU - EF SOLAR400W
1.448,00 €
| Težina | 29 kg |
|---|---|
| Utičnice | 4x AC utičnice |
| Kapacitet | 1024Wh |
| Maksimalni solarni ulaz: | 500W |
| Wi-fi | DA |
| Bluetooth | DA |
| Dimenzije (cm) | 40 x 21.1 x 28.1 |
| Težina (kg) | 12 |
| Jamstvo (mj) | 60 |
| Istaknuta obavijest | Poklon |
EcoFlow Delta Pro 3 (800W Solarni Panel)
SKU:
EF DELTAPRO3-EU - EF ZPTSP300
3.678,00 €
| Težina | 99 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 69 × 34 × 41 cm |
| Utičnice | 5x AC Utičnica |
| Snaga | 4000W |
| Snaga X-Boost / Udarna | 6000W / 8000W |
| Kapacitet | 4096Wh |
| Maksimalni solarni ulaz | LPV: 11-60V, 1000W HPV: 30-150V,1600W |
| Wi-fi | DA |
| Bluetooth | DA |
| Jamstvo (mj) | 60 |
EcoFlow River 2 Max (160W Solarni Panel)
SKU:
EF ZMR610-B-EU - EF SOLAR160W
648,00 €
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Utičnice | 2x AC utičnice |
| Kapacitet | 512Wh |
| Maksimalni solarni ulaz: | 220W |
| Wi-fi | DA |
| Bluetooth | DA |
| Dimenzije (cm) | 27 x 26 x 19.6 |
| Težina (kg) | 6 |
| Jamstvo (mj) | 60 |
| Istaknuta obavijest | Poklon |
EcoFlow River 2 Pro (220W Prijenosni Solarni Panel)
SKU:
EF ZMR620-B-EU - EF SOLAR220W
948,00 €
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Utičnice | 3x AC utičnice |
| Kapacitet | 768Wh |
| Maksimalni solarni ulaz: | 220W |
| Wi-fi | DA |
| Bluetooth | DA |
| Dimenzije (cm) | 27 x 26 x 22.6 |
| Težina (kg) | 7,8 |
| Jamstvo (mj) | 60 |
| Istaknuta obavijest | Poklon |
EcoFlow River 3 (110W Prijenosni Solarni Panel)
SKU:
EF RIVER3-EU - EF SOLAR110W
438,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Kapacitet | 245Wh |
| Snaga | 300W, 600W X-Boost |
| Maksimalni solarni ulaz: | 110W |
| Utičnice | 1x AC utičnica |
| Wi-fi | DA |
| Bluetooth | DA |
| Dimenzije (cm) | 25.5 x 21.2 x 11.3 |
| Težina (kg) | 3,5 |
| Jamstvo (mj) | 24 |
| Istaknuta obavijest | Poklon |
EcoFlow River 3 (45W Prijenosni Solarni Panel)
SKU:
EF RIVER3-EU - 45WPANEL BUNDLE
338,00 €
| Istaknuta obavijest | Poklon |
|---|







