Outdoor
Anker Solix EverFrost 2 Prijenosni Hladnjak (23-40-58 litara)
SKU:
Anker-EF2
699,00 € – 999,00 €Raspon cijena: od 699,00 € do 999,00 €
| Težina | 16,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 66,8 × 40 × 38,5 cm |
| Proizvođač | Anker |
| Kapacitet | 23 l, 40 l, 58 l |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
EcoFlow Glacier 2 Prijenosni Hladnjak (35-45-55 litara)
SKU:
EF GLACIER2
699,00 € – 849,00 €Raspon cijena: od 699,00 € do 849,00 €
| Težina | N/A |
|---|---|
| Dimenzije | N/A |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 35 litara, 45 litara, 55 litara |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima
SKU:
EF WAVE3
899,00 €
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima + Wave 3 Baterija
SKU:
EF WAVE3-BUNDLE
1.499,00 €
| Težina | 25,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 44,7 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima + Wave 2 Baterija
SKU:
EF WAVE3-WAVE2EB-BUNDLE
1.299,00 €
| Težina | 23,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







