Prikazujemo 1–16 od 28 rezultata
Baterija
Baterija Lithtech TE12100 (LiFePO4, 12V, 100Ah, 1280Wh)
SKU:
TE12100B
399,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 16,8 × 20 cm |
| Proizvođač | Lithtech |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 100Ah |
| Ciklus baterije | 5000 |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Lithtech TE12314 (LiFePO4, 12V, 314Ah, 3840Wh)
SKU:
TE12314B
699,00 €
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,3 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Lithtech |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 314Ah |
| Ciklus baterije | 5000 |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Lithtech TE24200 (LiFePO4, 24V, 200Ah, 5120Wh)
SKU:
TE24200B
899,00 €
| Težina | 36 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26,9 × 22 cm |
| Proizvođač | Lithtech |
| Nazivni napon | 24V |
| Kapacitet | 200Ah |
| Ciklus baterije | 5000 |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Lithtech TE12200 (LiFePO4, 12V, 200Ah, 2560Wh)
SKU:
TE12200B
499,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,7 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Lithtech |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 200Ah |
| Ciklus baterije | 5000 |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow B12100 (LiFePO4, 12V, 100Ah, IP67)
SKU:
B12100
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,5 × 26 × 26 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 100 Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow B24100H (LiFePO4, 24V, 100Ah, IP67)
SKU:
B24100H
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,5 × 26 × 26 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 24V |
| Kapacitet | 100 Ah, 2.56 kWh |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow B36100H (LiFePO4, 36V, 100Ah, IP67)
SKU:
B36100H
| Težina | 34 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 26 × 26 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 36V |
| Kapacitet | 100 Ah, 3.84 kWh |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow B48100A (LiFePO4, 51V, 100Ah, IP67)
SKU:
B48100A
| Težina | 42 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 37,9 × 38 × 26,5 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 51V |
| Kapacitet | 100 Ah, 5.12 kWh |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow S12105 (LiFePO4, 12V, 105Ah, IP65)
SKU:
S12105C
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34,6 × 17,5 × 19 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 105Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow S12200B (LiFePO4, 12V, 200Ah, IP65)
SKU:
S12200B
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 24 × 22 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 200Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-100
669,00 €
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
ULS-12-100
659,00 €
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
SKU:
ULS-12-100H
699,00 €
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 150Ah, 1920Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-150-PRO
929,00 €
| Težina | 19,05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1920Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 150Ah, 1920Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
ULS-12-150
929,00 €
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1920Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 150Ah, 1920Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
SKU:
ULS-12-150H
989,00 €
| Težina | 16,35 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1920Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |







