Prikazuje se svih 2 rezultata
Baterija
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 280Ah, 3584Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
1.639,00 €
SKU:
ULM-12-280
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 33,0 × 19,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 3584Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 280Ah, 3584Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
1.719,00 €
SKU:
ULM-12-280H
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 33,0 × 19,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 3584Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |







